Фонд громади інформує

Фонд громади “Барі” оголошує конкурс на закупівлю автоматичних дизельних генераторів потужністю 50-75 кВт

Фонд громади спільно з Барською міською радою закупляють два автоматичних дизельних генераторипотіжністю50-75кВт. Дякуємо за надану можливість ІСАР ЄДНАННЯ та програми підтримки Фондів громад “EMERGENCY Grant”

Шукаємо координатора/координаторку Молодіжного Банку Інінціатив

Вимоги до кандидата:

Повнолітня особа, любить активності,

любить бавитись із молоддю 14-25 років,

вміє запалювати.

готова мандрувати країною та за кордоном,

Ми виграли грант від Національної мережі розвитку локальної філантропії для реалізації молодіжних проектів.

Тепер Молодь зможе обрати для себе тему для реалізації проекту.

Максимальна сума гранту 5 000 гривень

Мінімальна сума гранту 500 гривень

Можливе співфінансування проекту

Всього виділено на проекти 20 000 гривень

Умови участи в конкурсі: 

Повних 14 років, зібрати команду, пройти підготовку, пройти конкурс, отримати кошти

Очікуйте на подальшу інформацію

Члени Національної мережі розвитку локальної філантропії

https://www.facebook.com/nnlfd

Фонд громади Барі став членом Національної Мережі Розвитку Локальної Філантропії. Перший спільний реалізований проект, Хор громади-20. 14 лютого 2020 року в 10 міста України заспівали пісню Червона рута.

Фонд громади Барі у передачі “Коротко про головне”.

_______________________________________________________________________________________________________

19 червня, вівторок 2018 року

Філантропія в дії. Як Барчани допомагають один одному.

Ярослав та Вікторія Денисови, вирішили допомогти сім’ї у

якої немає можливості придбати велосипед для дитини 5-6 років.

Завдяки співпраці Фонду громади “Барі” та районного  управління

соціального захисту, мати трьох дітей,

переселенка зі Сходу, Інна Анатоліївна, отримала велосипед для своєї дитини.

В очах матері сяяло вогнище надії та вдячності  та  пані Інна

передала подяку власникам маленького велосипеда.

Живемо в одній громаді.

_______________________________________________________________________________________________________

10 травня 2018 року

                        Вибір місця для Music Camp 2019 року

Завершився табір у Кам’янець-подільському, й по дорозі до Київа, організатори заїхали у Бар, оглянути місце проведення концерту, влітку 2019 року.

Нарешті зустрівся з людьми, які впроваджують такі зміни у наших громадах, Конні Фортунато Засновник і президентMusic Camp International , Даша Белянська, Координатор проектів у Music Camp International  із командою.

Для того щоб провести табір, потрібно зібрати мінімум 150 дітей у своїй громаді і не тільки, де один тиждень учасники віком від 11,  до 16 років будуть навчатися грати на інструментах, співати хором, спілкуватися з незнайомими дітьми та мати змогу подружитися з ними. Підсумком тренувань буде концерт з декількома номерами і всі бажаючі зможуть прийти й послухати юних аматорів та їхні голоси. Це добра можливість для розвитку Барської громади, для нашого майбутнього.

Music Camp 2019

26-27, 29 квітня, 2018 року.

                 Розвиток Молодіжного банку ініціатив “Fly”

Саме цей тиждень  26-27 та 29 квітня благодійна організація “Фонд громади “Барі”  присвятила підготовці та формуванні команди Барського МБІ. Де молодь працює для молоді.

У четвер та п’ятницю, з 10:00 26, 27 квітня почався спільний проект “Yes we can Bar!” (#YeswecanBar)! завдяки Кетрін, Арсену та Вєроніці що зі Львівського молодіжного центру, та завдяки Барському гуманітарно-педагогічному коледжу ім. М. Грушевського ( #БГПК), директору ліцею при Барському гуманітарно-педагогічнгому коледжу імені Михайла Грушевського та директору ліцею при  Барському гуманітарно-педагогічнгому коледжу імені Михайла Грушевського (#Барський_ліцей).

Теми тренінгу:

+ як бути активним у громаді,

+ волонтерство,

+ як втілити власні ідеї у життя.

Мета тренінгу:

+ зібрати команду Молодіжного Банку Ініціатив (МБІ), для реалізації ідей молодіжних ідей. Та подальша незалежна робота Кола молодіжних активістів.


В неділю, 29 квітня відбулася зустріч у Вінниці з нашими друзями (#МБІ_Вінниця). Зустріч у NGO-HUB, було завершенням попередньої підготовки та збору команди МБІ-Бар, для формування сталої команди Молодіжного Банку Ініціатив.

              Поїхали до Вінниці за досвідом #МБІ_Вінниця, які на той час вже мали свої успіхи та поразки,про роботу та цінності МБІ, які вони озвучили перед молодими людьми з Бару та Липовця. Звичайно що все що розповідали наші колеги було новим для усіх молодих людей та водночас захопливим, перший досвід роботи в команді.

Фонд громади “Барі” дякує всім хто підтримав далекоглядний проект, хто долучився до активностей як учасник та партнерам що допомогли здійснити задумане. А це навчальні закладам Бару (1,2,4 школи, Коледж транспорту та будівництва, Барський гуманітарно-педагогічний коледж ім.М. Грушевського).

#МБІ_ #фондгромадиБарі #Подільська_Громада #МБІ #МБІ_Вінниця #МБІ_Липовець #БГПК #ЛОМЦ #LRYC

Неоціненний досвід допомогла отримати програма #OpenWorldUkraineта ІСАР ЄДНАННЯ і школі фондів громад.

Пощук за цим посиланням #МБІ

     

 25 квітня 2018 року

                                 Інтелектуальна гра «дебати»

        Гра націлена на підвищення свідомості та просвіти молоді у всіх сферах суспільного життя, розвитку критичного та аналітичного мислення, розкриття потенціалу та творчих здібностей. Тематика даного турніру дозволить залучити молодь до дискусії про політичні реформи.                                                                                                Приймає та сприяє проведенню турніру, Барський гуманітарно-педагогічний коледж ім. М. Грушевського

Команда переможців у м. Бар – отримає кубок та можливість поїхати на Національний дебатний турнір, що відбудеться у Києві. У фінальній грі зійдуться представники 30-ти міст з різних куточків України, які боротимуться та змагатимуться за перемогу та головний приз!

Організатори турніру: Всеукраїнська ініціатива Активна Громада від ВГО «Інститут «Республіка».

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка». Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та за консультаційної підтримки проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!».”

2 березня                                                    Результати визначення потреб Барської громади

https://www.slideshare.net/romanmocharny/2017-86708119/romanmocharny/2017-86708119

Звітна конференція фондів громад України. 2017 

21.12.2017, 22.12.2017

Автор: Роман Мочарний

Зустріч керівників фондів громад України, на звітній конференції фондів громад України, у Києві. Зроблено та показано висновки та звіти по діяльності фондів, та спланувано подальшу діяльність мережі фондів громад.

Британська рада для фасилітаторів. 

Автор: Роман Мочарний

22.11.2017-24.11.2017

Листопад 16-17 VI Форум.  Роман, Дейн

Листопад 14 Лука-Барська Прояв еко свідомості серед учнів школи          80 учасників. Роман, Дейн

Листопад 4-5 Бар-GLOWBE 25 учасників. Роман, Дейн

29.09.2017      Стратегічний план Барської громади

Завершальний етап розробки стратегічного плану Барської об’єднаної громади, перед сесією міської ОТГ. Організовано програмою ULEAD, що зосереджена на роботу з об’єднаними громадами.

Запрошені представники бізнесу, не державних організацій, фахівці міської ОТГ,
Проводилося обговорення та доповнення стратегічного плану Барської міської ОТГ.

Усі цифри були не точними а прогнозованими, та все ж цифри звучали по кожному напрямку діяльності.

#БарськаОТГ #стратегічнийплангромади #спільнапраця#розвитокгромади #фондгромадиБарі #мозоккипить

22.09.2017       ECO-ВІДРОДЖЕННЯ У ВІННИЦІ  

У п’ятницю, 22 вересня у приміщенні внту, представники благодійної організації “Фондгромади Барського району “Барі”, на запрошення Фонду громади Подільська громада та Enactus VNTU, представили один з успішних екологічних проектів реалізованих у місті Бар, маленькому периферійному місті. Розповіли вчителям Вінницьких шкіл, що гроші не основний стимул для того щоб розподіляти ТПВ.
З учнями було підготовлено активні ігри на екологічну тематику і навіть дощ нам не завадив, адже було заплановано проведення ігор у дворі технічного університету.
До інформації: Розподільний збір ТПв дає змогу для громади і для всієї землі очисти місцевий грунт,  та грунтові води, те що має безпосередній влив на всіх і кожного жителя планети. Воду ми вживаємо, з землі збиражмо врожай, то ж є про що задуматися.

                                     

#ековідродження #фондгромадиБарі #подільськагромада #pcv #внту

ЕКО Відродження

seminar

19-20.09.2017     Dobre у Дніпрі

19-20 вересня 2017 року, голова правління “Фонду громади “Барі” Роман Мочарний, відвідав місто Дніпро, на запрошення організації  Global Community  на  Семінар Програми DOBRE “План Удосконалення Послуги на Місцевому Рівні” з представниками об’єднаних громад Східного та Західного регіону. Усі громади маючи розроблений стратегічний план розвитку об’єднаної громади за підтримки програми Добре від USAID та Global Community покращують послуги для громади.               Варто відмітити, що міські голови, заступники, користуючись послугами експертів, спочатку досліджують проблему, і тілики  на основі висновків експертів  вдосконалюють послуги та здешевлюють їх для міського бюджету.

Водопостачання, освітлення, розподільний збір ТПВ, послуги, які бажають покращити у своїх громадах.

За домовленістю, ми ділилися досвідом та надихаємо керівників та заступників об’єднаних громад, у їх боротьбі із очищення грунтів, водойм через розподільний збір ТПВ.

Фонд громади Барі, сторінка Facebook 

#децентралізація #добре #фондгромадиБарі #Dobre #Дніпро

 #досвід_залучення_місцевої_громади

           

 Визначення потреби Барської громади 2017

18,08,2017

Шановні Барчани!

БО “Фонд громади “Барі” за підтримки ІСАР «Єднання»,  проводить опитування мешканців нашого міста щодо нагальних потреб громади. Наше інтерв‘ю може тривати приблизно 7-10 хвилин.

Для того, щоб отримати достовірну інформацію з цих питань, ми звертаємось до різних людей в різних містах України, відібраних для дослідження за спеціальною методикою. Для нас дуже важливо, щоб на наші запитання відповіли саме Ви.

Ми повністю гарантуємо таємницю Ваших відповідей – в анкеті, яка заповнюється, у Вас, не будуть записані ні Ваша адреса, ні Ваше прізвище. Ваші відповіді будуть введені до комп‘ютера разом з відповідями усіх інших опитаних, а результати опитування будуть використані лише в узагальненому вигляді. Ваше ім‘я ніяк не буде пов‘язане з повідомленою інформацією.

Я дуже прошу приділити час для анкети. Наперед дуже дякуємо за співпрацю!

Анкета для заповнення: Визначення потреб громади 2017

________________________________________________________

Результати обговорення змін до Податкового кодексу України

14.08.2017
Автор: Український форум благодійників
уся інформація доступна на даному ресурсі, ufb.org.ua
Сектор благодійності запропонував наступні зміни: звільнення від оподаткування як додаткового блага витрат на організацію заходів неприбутковими організаціями (ст. 165.1.42); збільшення неоподатковуваної суми щорічної благодійної допомоги для деяких категорій осіб (ст. 170.7.3 ПКУ); звільнення від оподаткування цільової благодійної допомоги на лікування (ст. 170.7.4 ПКУ), наданої платнику податків за умови документального підтвердження витрат (в чинній редакції статті мова йде виключно про заклади охорони здоров’я); звільнення благодійних організацій від оподаткування земельним податком та податком на майно, а також норми щодо впровадження в Україні відсоткової філантропії.

Благодійний ярмарок. Допомога Андрійку. 

9.04.2017.

Автор: Роман Мочарний

9 квітня 12:00 в місті Бар вінницької області на центральній площі міста в дерев’яному будиночку та під відкритим небом відбувся Барськийблагодійний ярмарок на підтримку Андрійка Кладова, діагноз в якого Вовча паща. Хлопчику важко говорити та харчуватися, кожен день споживання їжі супроводжується ризиком.

Як розповіла нам матір Андрійка Світлана Петрівна у неї вже опустилися руки, вона була розгублена та безсила допомогти синові.
Та коли побачили людей які приходили купували печиво чай і тільки віддати кошти на допогу бо побачили пост у фб, інформацію про Андрійка і його недуг у них з’явилася Надія.

Багато людей підходили і казали я не хочу нічого купувати, передайте тільки кошти. Та найбільш здивувало те що маленькі дівчатка у супроводі матері і дідуся прийшли поставили столик, пиріжки і продавали для підтримки Андрійка, то були Сестри Рибак і Даша Герасимчук які зібрали 490 грн. Вони були такі задоволені від того що допомогають хлопчику.

Студенки Барського педколеджу та новоспечені Пластунки Маргарита Кльоц та Юля Люльчак  принесли обереги, викладачка гуманітарно-педагогічного коледжу імені. М. Грушевського, Надія Белецька принесла вироби ручної роботи і зібрала 684 грн.

Танцювально-спортивний клуб “Глорія Данс” і керівниця Людмила Коваль  продемонстрували блискучі танцювальні номери, латиноамериканські танці. Вражаючі виступи чарівних Барських талантів, юні діаманти.

Зробив внесок і менеджер програми розвитку ОСН, Фонд громади “Барі”, Ігор Козак.

Барські Пластуни напекли печива, дяка батькам що прийняли Пластунів та допомгли випікати(Сім’я Ніколайчук, Микола та Зіна).

КМ, надрукували портрет Андрійка.

Вінницькі Пластунки (Станиця Вінниця Пласту НСОУ) привезли майстер-клас з писанкарства та ігри для дітей.

Підприємиця Анна Китайчук, вкотре допомагає нам зі столами та стільцями на заході під відкритим небом.

Підприємець Микола Ковальов,  запропонував скористатись дерев’яним будиночком на центральній площі міста Бара, де Барські Пластуни Віталік, Ангеліна та Даша продавали смаколики людям, на підтримку Андрійка.

Організатор заходу адресної допомоги, благодійна організація “Фонд громади Барського району ‘Барі'” у партнерстві з Барською районною молодіжною організацією Станиця Бар Пласту- НСОУ.