гуманітарна підтримка вразливих категорій ВПО

31 березня-2квітня 2023 рік

Ми взяли участь у тренінгу від Міжнародного благодійного фонду “Руки друзів” на щодо гуманітарної підтримки вразливих категорій ВПО.

На цей захід зібрались представники десяти громадських організацій з Хмельницької та Вінницької областей, щоб отримати нові знання та поділись досвідом власної роботи у громадському секторі.

          На заході спілкувались громадські організацізації з міст Хмельницький, Ладижин, Кам’янець-Подільський, Жмеринка, Гнівань, Бар та інші. Кожна організація провела невеличку презентацію своєї діяльності, поділилась історією заснування та розвитку, цікавими історіями, моментами з своєї діяльності. А також презентувала свій міні-проєкт, який буде реалізовано в найближчі місяці за партнерської та фінансової підпримки своїх нових партнерів. 

      Тренерами на заході були, представники Міжнародний благодійний фонд “Руки друзів”  Наталія БочароваСтаніслав Чорногор, та Олга Нікольська-ІСАР ЄДНАННЯ

Цей захід відбувається в рамках гуманітарного проєкту «Надання екстреної допомоги внутрішньо переміщеним особам у Вінницькій та Хмельницькій областях у партнерстві з громадськими організаціями та волонтерськими групами», який реалізується нашою організацією в партнерстві з Міжнародний благодійний фонд “Руки друзів” за підтримки Гуманітарного фонду для України Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine

 

Для Фонду громади “Барі” цей проект має продовження у вигляді дослідження потреб ВПО та деяких вразливих категорій населення та вирішення їхніх поточних проблем.

Фонд громади "Барі" для медичних закладів

02.02.2023
Фонд громади “Барі” для якісної, зручної та безперебійної роботи лікарів та створення комфортних умов для жителів Барської громади за грантові кошти закупив медичне приладдя:

  • Операційну лампу для лікарні.
  • Два електрокардіографи для Барського центру первинної медико-санітарної допомоги.
  • Два бінокулярних мікроскопи, аквадистилятор та електронні лабораторні ваги для бактеріологічного відділу клініко-діагностичної лабораторії КНП “Барської міської лікарні”.

Фонд громади оголошує конкурс на закупівлю автоматичних дизельних генераторів потужністю 50-75 кВт

Ми маємо бути готовими до системного вимкнення світла і мати можливість продовжувати час обігріву багатоповерхових будинків, для збереження тепла у квартирах. Два генератора в екстренному порядку будуть надавати електроенергію для обігріву квартир.

Щоб даний проект став можливим, комунальний заклад поставить генератор на причіп, для доїзду по місту.

Велика дяка за довіру нашій дорогій команді ІСАР ЄДНАННЯ, дякуємо вам за підтрику Барської громади. Співфінансування Барської міської ради економить міський бюджет удвічі, адже за ціноюодного генератора місто матиме два потужних генератора.

10-12.06.2021

Конференція МБІ у Києві

10-13.06.2021

Координаторка та учасниця МБІ увійшли в молодіжну раду при Барській ОТГ

22.06.2019

Фонд громади “Барі” розвиває Барську громаду
Екологічний проект. Розподільний збір ТПВ.

02.06.2019

Фонд громади Барі. Коротко про головне – Відео інтерв’ю у студії

24.05.2017

Українська правда та Фонд громади “Барі” – Друковане видання.

15.05.2017

Нa Вінниччині волонтери зa влaсний кошт мaйструють екологічні контейнери – Вінниця.info. Друковане видання.

24.01.2017

Проект благодійної організації “Фонд громади Барі’” – Вінниця.info. Друковане видання

9.02.2017

Волонтер із Корпусу миру — Дейн Стівс — менеджер проектів благодійної організації Фонд громади Барі

18.01.2017

Як американець, Дейн Стівс допомагає Барчанам – depo.ua . Друковане видання
DutchEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseSpanishUkrainian