Новини Фонду громади

Вітаємо переможців "МБІ.Конкурс проєктів 2"

Вітаємо переможців “МБІ. Конкурс проєктів 2”!

Цьогоріч переможцями “МБІ.Конкурс проєктів 2” стала команда Анастасії та Максима Біньковських!

Ідея їхнього проєкту полягає у реалізації арт-терапевтичного заходу з глино-терапії для дітей та дорослих ( в т.ч.ВПО) – виготовлення зооморфної та антропоморфної іграшки, прикрас та посуду методом ручного ліплення у стилі барської кераміки.

Бажаємо переможцям вдалого втілення своїх ідей!

Тренінг для учасників "МБІ.Конкурс проєктів 2"

Відбувся тренінг для учасників “МБІ. конкурсу проєктів 2”. Команди учасників змагаються за фінансування їхніх проєктів. Зранку до вечора учасники навчалися та тренувалися писати грантові заявки.

Запрошені спікери – Роман Мочарний, Ірина Походзєй та Олена Грисюк поділилися своїми досвідом та відповіли на усі питання учасників заходу. А тренерка Тетяна Попова розповіла про усі нюанси в написанні грантових заявок.

Наразі команди мають тиждень на якісну підготовку до конкурсу.

Отже, бажаємо учасникам заходу успіху в проєкті та очікуємо  гарних результатів!

Підтримуємо БО "БФ Нові горизонти освіти"

Фонд громади “Барі” підтримує ініціативу щодо організації гурткової роботи з робототехніки БО “БФ Нові горизонти освіти”, засновником якої є Михайло Піддубний – директор ліцею №3. Ми вирішили придбати сучасний стіл-тренувальне поле для навчальних занять з робототехніки. 

СТЕМ лабораторія – це осередок для творчості учнів з технічним розумовим складом. Саме тут учні можуть вивчати інформатику та техніку, проєктувати власні пристрої та програмувати моделі, створювати робочі зразки та 3Д вироби. Завдяки STEM-обладнанню діти можуть розвиватися відразу в декількох предметних областях – інформатиці, фізиці, технологіях, інженерії та математиці.

Надання допомоги стало можливим завдяки ІСАР Єднання та проєкту Посилення Фондів громад України.

Зустріч переможців конкурсу проєктів "Урожайний шлях"

Відбулася довгоочікувана зустріч переможців конкурсу проєктів “Урожайний шлях”, що реалізується Національною мережею розвитку локальної філантропії у співпраці з Robert Bosch Stiftung.

Нарешті учасники мали змогу познайомитися один з одним та поділитися своїми враженнями від участі у проєкті.

Наразі  переможці конкурсу знаходяться на передостанньому етапі реалізації проєкту – вони уклали договори та очікують надходження коштів для реалізації своїх задумів. 

Щиро бажаємо кожному з учасників гарних результатів та задоволення від самого процесу!

Нагадуємо, що одна з головних цілей проєкту –  створити програму продовольчої безпеки, яка б враховувала аспекти та запити кожної громади, для створення плану з конкретними кроками до реалізації.

Проєкт Shelter box

Наш пріоритет – вчасно реагувати на потреби людей із вразливих верств населення, мешканців нашої громади, які потребують захисту й особливого піклування. Це внутрішньо переміщені особи, малозабезпечені сім’ї,  одинокі люди похилого віку та люди з інвалідністю, які опинилися в складних життєвих обставинах.

За час проєкту волонтери Фонду громади “Барі” відвідали усі старостинські округи Барської громади. 

Близько 510 родин (це приблизно 1120 осіб)  отримали  такі необхідні гуманітарні набори: спальний, кухонний, гігієнічний.

Видача гуманітарної допомоги здійснювалася за підтримки Національної мережі розвитку локальної філантропії та Shelter box.

YOUth leisure - проєкт для молоді!

Навіть повітряна тривога не стала на заваді команді проєкту YOUth leisure провести цікаву зустріч із здобувачами освіти Кузьминецького ліцею! 

Проєкт YOUth leisure здійснюється в рамках конкурсу проєктів UPSHIFT, який спільно реалізує ГО «ВільнОсвіта» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

Спікери підготували  багато крутої інформації. Вони розказали про те, як молодь може змінювати життя громади, не маючи ні досвіду, ні ресурсів. Поділилися досвідом де брати ідеї, і хто може допомогти з реалізацією задуму. 

Фонд громади “Барі” залюбки приєднався до study-tour, щоб поділитися своїм досвідом у темі дозвілля.

Учасники мали змогу записати свою ідею у google forms. Далі команда проаналізує, разом з учасниками обере найкрутішу та допоможе втілити!

Наприкінці тренінгу учасники отримали класні та корисні подарунки!

Допомога для ВПО

Підтримуємо людей, які через військову агресію росії були змушені покинути свої домівки та знайшли прихисток у Барській громаді.

Продовжуємо видачу допомоги за грантом “Надання екстреної допомоги внутрішньо переміщеним особам у Вінницькій та Хмельницькій областях у партнерстві з громадськими організаціями та волонтерськими групами”, який реалізує БО “Фонд громади “Барі “” в партнерстві  з БО “Міжнародний благодійний фонд “Руки друзів””  за підтримки Гуманітарного фонду для України – Ukraine Humanitarian Fund (UHF) Управління ООН з координації гуманітарних справ / ОСНА Ukraine.

Родини ВПО отримали такі необхідні набори побутової хімії.

Shelter box у м. Бар

Надзвичайно приємно бути частиною великої команди філантропів та допомагати тим, хто потребує. Вдячні Національній мережі розвитку локальної філантропії та благодійний організації Shelter box за співпрацю та надані гуманітарні бокси.

Цього разу допомогу отримали члени Барського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Еверест». А також ми надали допомогу за запитом Комунальної установи “Центр надання соціальних послуг”.

59 родин отримали такі необхідні набори (спальний, кухонний, гігієнічний).

Продовжуємо роботу у цьому напрямку!

Фінансова допомога на розвиток вашої присадибної ділянки та городу

Для кожного хто має земельну ділянку чи декілька грядок біля будинку. Кожному, хто прагне заробити додаткові кошти, підтримати свою родину або громаду.

Національна мережа розвитку локальної філантропії, вдруге запустила видачу фінансової допомоги в рамках агропроєкту “Урожайний шлях”. Ми пропонуємо:

Цільову фінансову допомогу до 40 тисяч гривень (на добрива, агро техніку, інвентар та інше) 

Для участі, кожному учаснику потрібно заповнити заявку до 28 січня за посиланням нижче. 

Обов’язкова вимога для участі — бути повнолітнім мешканцем однієї з п’яти громад (більше деталей безпосередньо у заявці та на сайті):

Стрийського району (Львівська обл.)

Бар (Вінницька обл.)

Вознесенськ (Миколаївська обл.)

Новояворівськ (Львівська обл.)

Боярка (Київська обл.)

Представником проєкту “Урожайний шлях”  у м.Бар є Фонд громади “Барі”.

Розповідаємо про "МБІ. Конкурс проєктів - 2"

МБІ. Другий конкурс проєктів

Команда МБІ Бар відвідала міські загальноосвітні заклади з метою ознайомлення старшокласників із умовами другого конкурсу проєктів.

МБІ Бар за підтримки Національної мережі розвитку локальної філантропії надає можливість молоді виграти 5000 грн на втілення своєї ідеї. Запрошуємо молодих людей віком від 14 до 25 років взяти участь у конкурсі проєктів.

Подати заявку на участь у конкурсі проєктів можна за посиланням

Для усіх бажаючих є можливість підтримати молодь свого міста та допомогти зібрати  кошти для підтримки молодіжних проєктів. Будемо вдячні за будь-яку суму. 

Зробити донат можна за посиланням:  

Ми допоможемо вам оформити грантову заявку та реалізувати ваш проєкт!

Shelter box у Барській громаді

У листопаді та грудні 2023 року Фонд громади “Барі” (у співпраці з Національною мережею розвитку локальної філантропії та Shelter box) мав змогу надати гуманітарну допомогу  внутрішньо переміщеним особам, що зареєстровані у Барській громаді.

Близько 200 родин ВПО отримали спальні набори (матрац, подушку, спальний комплект, рушник), кухонні набори (каструлі, сковорідку, чашки, тарілки, ложки, виделки, ножі ) та гігієнічні набори (пральний порошок, засіб для миття посуду, зубні пасти, шампуні, гелі для дущу тощо).

Дякуємо Національній мережі розвитку локальної філантропії за підтримку та співпрацю задля допомоги людям, які знайшли прихисток у Барській громаді.

Висловлюємо окрему подяку Ukrainian Аction за наданий транспорт для виконання гуманітарних місій

Філантропія об'єднує покоління

20-23 листопада на Львівщині відбулася звітна конференція “Філантропія об’єднує покоління”. Цьогоріч підсумкова конференція  проводилась спільно для Фондів Громад та для Молодіжних Банків Ініціатив. 

Організатори заходу – Національна мережа розвитку локальної філантропії. 

Насичена, цікава, важлива програма заходу надихнула на нові ідеї та стала орієнтиром планування роботи на наступний рік. 

Команду Фонду Громади “Барі” представили Голова правління, Голова наглядової ради, менеджерка гуманітарної програми, фінансова менеджерка та три члени Молодіжного Банку Ініціатив. 

В рамках заходу відбулися зустрічі з іноземними Фондами Громад та іноземними Молодіжними Банками Ініціатив. 

Учасники заходу мали можливість взяти участь у сесіях на вибір: “Мережування та комунікація зі стейкхолдерами”, ” Впевненість та розвиток у своїй справі”, “Чому потрібно мріяти? “, ” Сторітелінг – як вибудовувати довіру в громаді “.

Представники Фондів громад та Молодіжних Банків Ініціатив пройшли навчання за різними тематиками.

Щиро вдячні організаторам заходу  за цікаву та насичену програму та за можливість долучитися до національної стратегії розвитку локальної філантропії.

Проєкт Shelter Box

Фонд громади “Барі” надає можливість внутрішньо переміщеним особам, що зареєстровані у Барській громаді, отримати гуманітарну допомогу в рамках гуманітарного проєкту Shelter Box.

Отримати можна:

– спальний набір;

– кухонний набір;

– гігієнічний набір.

Видача гуманітарної допомоги розпочнеться після узгодження інформації із старостинськими округами.

Нетбук від Nova Ukraine

10 жовтня Фонд громади “Барі” завітав у с. Матейків до родини Галецьких. За підтримки Nova Ukraine  in передали у власність Галецькому Олександру Леонідовичу, учню 9 класу Матейківського ЗЗСО,  нетбук.

Родина не мала змоги придбати такий гаджет для навчання дітей. А сьогодні ноутбуки потрібні учням не тільки для підключення до онлайн-уроків та виконання домашнього завдання. Це ще й можливість спілкуватися з однолітками, займатися самоосвітою, соціалізуватися.

Сподіваємося, гаджет допоможе Олександру у навчанні.

Інформація про потреби малозабезпеченої родини надана відділом освіти та Матейківським старостинським округом.

Візит у Матейківський та Митківський старостинські округи

10 жовтня в рамках проєкту “Урожайний шлях” Фонд громади “Барі” здійснив робочий візит у Матейківський та Митківський старостинські округи.

Це благодійний агро проєкт, що був створений у 2023 році у співпраці з Robert Bosch Stiftung.

Одна з головних цілей проєкту –  створити програму продовольчої безпеки, яка б враховувала аспекти та запити кожної громади, для створення плану з конкретними кроками до реалізації.

Візит у Кузьминецький старостинський округ

7 жовтня відбулася робоча зустріч з представниками Кузьминецького старостинського округу в межах проєкту “Урожайний шлях”, що реалізується Національною мережею розвитку локальної філантропії у співпраці з Robert Bosch Stiftung.

Мета проєкту – підтримати родини з громад України, що займаються городництвом, незважаючи на складнощі воєнного часу, забезпечити сприятливі умови для популяризації та розвитку городництва в Україні.

Проєкт спрямований на фізичних осіб, що володіють земельними ділянками та зацікавлені навчитись їх ефективно використовувати.

В рамках проєкту заохочується кооперація з іншими домогосподарствами у громадах з метою збільшення позитивного впливу на громаду.

"Зустріч для змін"

“Зустріч для змін” обʼєднала 60 локальних  організацій та 20 міжнародних донорів.

6 жовтня у столиці України відбувся важливий захід участь у якому взяв Фонд громади “Барі”.

“Зустріч для змін”/ “Meeting for Change” — це масштабна подія, що обʼєднала міжнародні донорські організації та українські НУО для створення нових та рівноправних партнерств. 

Мета заходу:  збільшити відсоток ресурсів, які напряму надходять локальним НУО та підвищити рівень довіри з боку міжнародної спільноти.

Організаторами події є Національна мережа розвитку локальної філантропії в партнерстві з Карітас Україна.

Тренінг від Анатолія Ткачука

В рамках проєкту «Урожайний шлях», що реалізується Національною мережею розвитку локальної філантропії   у співпраці з Robert Bosch Stiftung відбувся перший тренінг від Анатолія Ткачука на тему: “Стійкість, автономність, самозабезпечення. Чому це потрібно? І як цього досягти в умовах війни?”

Усі, хто взяв участь у тренінгу, мають можливість отримати грант в розмірі 40 000 грн.

Учасників проєкту чекаємо на наступному тренінгу, про який повідомимо додатково.

Щиро бажаємо успіхів усім учасникам та сподіваємося на плідну співпрацю!

Урожайний шлях

Проєкт "Урожайний шлях"

 

З 11 по 12 вересня у м.Тернопіль відбулися робочі зустрічі п’яти фондів громад та представників національної мережі розвитку локальної філонтропії по підготовці до проєкту “Урожайний шлях”. У ході зустрічі були визначені основні шляхи реалізації проєкту.

 “Урожайний шлях” – це благодійний агро проєкт спрямований на підтримку локального вирощування городини та подолання продовольчої кризи.

 Проєкт “Урожайний шлях” надає менторство фахівців та цільову фінансову допомогу. В проєкті бере участь п’ять громад: Барська, Стрийська, Вознесенська, Новояворівська та Боярська.

Ви маєте земельну ділянку чи декілька грядок біля будинку? Вирощуєте щось для себе та на продаж, але не маєте з цього стабільного заробітку? Задаєтесь питанням, як заробити додаткові кошти на своїй ділянці?

Проєкт “Урожайний шлях” пропонує: 

– цільову фінансову допомогу до 40 тисяч гривень (добрива, агро техніку, інвентар та інше);

– тренінги від експертів, що навчать вас ефективніше використовувати свою ділянку та вирощувати агропродукти;

–  домовленість про збут вирощених рослин чи плодів місцевому виробництву. 

  Ми пропонуємо співпрацю з місцевими виробництвами, які готові купити ваші продукти або запропонувати вирощування чогось  нового. Ця практика вигідна для двох сторін та вже має успішні приклади. 

Така співпраця дає стабільний сезонний чи цілорічний прибуток. А навчання в поєднанні з цільовою фінансовою підтримкою – можуть суттєво покращити ефективність роботи на вашій земельній ділянці. 

Представником проєкту “Урожайний шлях”  у місті Бар є фонд громади “Барі”. 

Проєкт здійснюється Національною мережею розвитку локальної філантропії за підтримки Robert Bosch Stiftung  

Подати заявку на отримання цільової фінансової допомоги можна буде з 27 вересня до 13 жовтня за посиланням https://philanthropy.com.ua/grants , а також у групі вайбер вашої громади. 

Більше інформації на сайті https://philanthropy.com.ua/news/view/urozajnij-slah

Фонд громади “Барі” оголошує конкурс на закупівлю автоматичних дизельних генераторів потужністю 50-75 кВт

    Фонд громади спільно з Барською міською радою закупили два автоматичних дизельних генератори потужністю 50-75кВт. Дякуємо за надану можливість ІСАР ЄДНАННЯ та програмі підтримки Фондів громад “EMERGENCY Grant”.

Шукаємо координатора/координаторку Молодіжного Банку Інінціатив

Вимоги до кандидата:

  • повнолітня особа, любить активності;
  • любить бавитись із молоддю 14-25 років;
  • вміє запалювати;
  • готова мандрувати країною та за кордоном.

Ми виграли грант від Національної мережі розвитку локальної філантропії для реалізації молодіжних проектів.

    Тепер Молодь зможе обрати для себе тему для реалізації проекту.
Максимальна сума гранту 5 000 гривень. Мінімальна сума гранту 500 гривень. Можливе співфінансування проєкту. Всього виділено на проєкти 20 000 гривень.

    Умови участи в конкурсі:

    Повних 14 років, зібрати команду, пройти підготовку, пройти конкурс, отримати кошти.

    Очікуйте на подальшу інформацію.

Члени Національної мережі розвитку локальної філантропії

https://www.facebook.com/nnlfd

Фонд громади “Барі” став членом Національної Мережі Розвитку Локальної Філантропії. Перший спільний реалізований проект, Хор громади-20.
14 лютого 2020 року в 10 міста України заспівали пісню Червона рута.

19 червня, 2018 року

Філантропія в дії. Як Барчани допомагають один одному.
    Ярослав та Вікторія Денисови, вирішили допомогти сім’ї, у якої немає можливості придбати велосипед для дитини 5-6 років.

Завдяки співпраці Фонду громади “Барі” та районного управління соціального захисту, мати трьох дітей, переселенка зі Сходу, Інна Анатоліївна, отримала велосипед для своєї дитини.

В очах матері сяяло вогнище надії та вдячності та пані Інна

передала подяку власникам маленького велосипеда.

Живемо в одній громаді.

10 травня 2018 року

Вибір місця для Music Camp 2019 року Завершився табір у Кам’янець-подільському, й по дорозі до Київа, організатори заїхали у Бар, оглянути місце проведення концерту, влітку 2019 року. Нарешті зустрівся з людьми, які впроваджують такі зміни у наших громадах, Конні Фортунато Засновник і президентMusic Camp International , Даша Белянська, Координатор проектів у Music Camp International із командою. Для того щоб провести табір, потрібно зібрати мінімум 150 дітей у своїй громаді і не тільки, де один тиждень учасники віком від 11, до 16 років будуть навчатися грати на інструментах, співати хором, спілкуватися з незнайомими дітьми та мати змогу подружитися з ними. Підсумком тренувань буде концерт з декількома номерами і всі бажаючі зможуть прийти й послухати юних аматорів та їхні голоси. Це добра можливість для розвитку Барської громади, для нашого майбутнього.

26-27, 29 квітня, 2018 року.
Розвиток Молодіжного банку ініціатив “Fly”

Саме цей тиждень 26-27 та 29 квітня благодійна організація “Фонд громади “Барі” присвятила підготовці та формуванні команди Барського МБІ. Де молодь працює для молоді.

У четвер та п’ятницю, з 10:00 26, 27 квітня почався спільний проект “Yes we can Bar!” (#YeswecanBar)! завдяки Кетрін, Арсену та Вєроніці що зі Львівського молодіжного центру, та завдяки Барському гуманітарно-педагогічному коледжу ім. М. Грушевського ( #БГПК), директору ліцею при Барському гуманітарно-педагогічнгому коледжу імені Михайла Грушевського та директору ліцею при Барському гуманітарно-педагогічнгому коледжу імені Михайла Грушевського (#Барський_ліцей).

Теми тренінгу:
+ як бути активним у громаді,
+ волонтерство,
+ як втілити власні ідеї у життя.

Мета тренінгу:
+ зібрати команду Молодіжного Банку Ініціатив (МБІ), для реалізації ідей молодіжних ідей. Та подальша незалежна робота Кола молодіжних активістів.

В неділю, 29 квітня відбулася зустріч у Вінниці з нашими друзями (#МБІ_Вінниця). Зустріч у NGO-HUB, було завершенням попередньої підготовки та збору команди МБІ-Бар, для формування сталої команди Молодіжного Банку Ініціатив.

Поїхали до Вінниці за досвідом #МБІ_Вінниця, які на той час вже мали свої успіхи та поразки,про роботу та цінності МБІ, які вони озвучили перед молодими людьми з Бару та Липовця. Звичайно що все що розповідали наші колеги було новим для усіх молодих людей та водночас захопливим, перший досвід роботи в команді.

Фонд громади “Барі” дякує всім хто підтримав далекоглядний проект, хто долучився до активностей як учасник та партнерам що допомогли здійснити задумане. А це навчальні закладам Бару (1,2,4 школи, Коледж транспорту та будівництва, Барський гуманітарно-педагогічний коледж ім.М. Грушевського).

#МБІ_ #фондгромадиБарі #Подільська_Громада #МБІ #МБІ_Вінниця #МБІ_Липовець #БГПК #ЛОМЦ #LRYC

Неоціненний досвід допомогла отримати програма #OpenWorldUkraineта ІСАР ЄДНАННЯ і школі фондів громад.

25 квітня 2018 року
Інтелектуальна гра «дебати»

Гра націлена на підвищення свідомості та просвіти молоді у всіх сферах суспільного життя, розвитку критичного та аналітичного мислення, розкриття потенціалу та творчих здібностей. Тематика даного турніру дозволить залучити молодь до дискусії про політичні реформи. Приймає та сприяє проведенню турніру, Барський гуманітарно-педагогічний коледж ім. М. Грушевського Команда переможців у м. Бар – отримає кубок та можливість поїхати на Національний дебатний турнір, що відбудеться у Києві. У фінальній грі зійдуться представники 30-ти міст з різних куточків України, які боротимуться та змагатимуться за перемогу та головний приз!

Організатори турніру: Всеукраїнська ініціатива Активна Громада від ВГО «Інститут «Республіка».

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка». Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та за консультаційної підтримки проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!».”

2 березня - Результати визначення потреб Барської громади

21.12.2017, 22.12.2017

Автор: Роман Мочарний
Зустріч керівників фондів громад України, на звітній конференції фондів громад України, у Києві. Зроблено та показано висновки та звіти по діяльності фондів, та спланувано подальшу діяльність мережі фондів громад.

Британська рада для фасилітаторів.
Автор: Роман Мочарний

Листопад 16-17

VI Форум. Роман, Дейн

Листопад 14

Лука-Барська Прояв еко свідомості серед учнів школи
80 учасників. Роман, Дейн

Листопад 4-5

Бар-GLOWBE 25 учасників. Роман, Дейн

29.09.2017
Стратегічний план Барської громади

Завершальний етап розробки стратегічного плану Барської об’єднаної громади, перед сесією міської ОТГ. Організовано програмою ULEAD, що зосереджена на роботу з об’єднаними громадами.

Запрошені представники бізнесу, не державних організацій, фахівці міської ОТГ,
Проводилося обговорення та доповнення стратегічного плану Барської міської ОТГ.

Усі цифри були не точними а прогнозованими, та все ж цифри звучали по кожному напрямку діяльності.

#БарськаОТГ #стратегічнийплангромади #спільнапраця#розвитокгромади #фондгромадиБарі #мозоккипить

22.09.2017
ECO-ВІДРОДЖЕННЯ У ВІННИЦІ

У п’ятницю, 22 вересня у приміщенні внту, представники благодійної організації “Фондгромади Барського району “Барі”, на запрошення Фонду громади Подільська громада та Enactus VNTU, представили один з успішних екологічних проектів реалізованих у місті Бар, маленькому периферійному місті. Розповіли вчителям Вінницьких шкіл, що гроші не основний стимул для того щоб розподіляти ТПВ.
З учнями було підготовлено активні ігри на екологічну тематику і навіть дощ нам не завадив, адже було заплановано проведення ігор у дворі технічного університету.
До інформації: Розподільний збір ТПв дає змогу для громади і для всієї землі очисти місцевий грунт,  та грунтові води, те що має безпосередній влив на всіх і кожного жителя планети. Воду ми вживаємо, з землі збиражмо врожай, то ж є про що задуматися.

seminar

19-20.09.2017 Dobre у Дніпрі

19-20 вересня 2017 року, голова правління “Фонду громади “Барі” Роман Мочарний, відвідав місто Дніпро, на запрошення організації Global Community на Семінар Програми DOBRE “План Удосконалення Послуги на Місцевому Рівні” з представниками об’єднаних громад Східного та Західного регіону. Усі громади маючи розроблений стратегічний план розвитку об’єднаної громади за підтримки програми Добре від USAID та Global Community покращують послуги для громади.

Варто відмітити, що міські голови, заступники, користуючись послугами експертів, спочатку досліджують проблему, і тілики на основі висновків експертів вдосконалюють послуги та здешевлюють їх для міського бюджету.

Водопостачання, освітлення, розподільний збір ТПВ, послуги, які бажають покращити у своїх громадах.

За домовленістю, ми ділилися досвідом та надихаємо керівників та заступників об’єднаних громад, у їх боротьбі із очищення грунтів, водойм через розподільний збір ТПВ.
#децентралізація #добре #фондгромадиБарі #Dobre #Дніпро
#досвід_залучення_місцевої_громади

18.08.2017
Визначення потреби Барської громади 2017

Шановні Барчани!

БО “Фонд громади “Барі” за підтримки ІСАР «Єднання», проводить опитування мешканців нашого міста щодо нагальних потреб громади. Наше інтерв‘ю може тривати приблизно 7-10 хвилин.

Для того, щоб отримати достовірну інформацію з цих питань, ми звертаємось до різних людей в різних містах України, відібраних для дослідження за спеціальною методикою. Для нас дуже важливо, щоб на наші запитання відповіли саме Ви.

Ми повністю гарантуємо таємницю Ваших відповідей – в анкеті, яка заповнюється, у Вас, не будуть записані ні Ваша адреса, ні Ваше прізвище. Ваші відповіді будуть введені до комп‘ютера разом з відповідями усіх інших опитаних, а результати опитування будуть використані лише в узагальненому вигляді. Ваше ім‘я ніяк не буде пов‘язане з повідомленою інформацією.

Я дуже прошу приділити час для анкети. Наперед дуже дякуємо за співпрацю!

14.08.2017
Результати обговорення змін до Податкового кодексу України

Автор: Український форум благодійників
уся інформація доступна на даному ресурсі, ufb.org.ua
 
Сектор благодійності запропонував наступні зміни: звільнення від оподаткування як додаткового блага витрат на організацію заходів неприбутковими організаціями (ст. 165.1.42); збільшення неоподатковуваної суми щорічної благодійної допомоги для деяких категорій осіб (ст. 170.7.3 ПКУ); звільнення від оподаткування цільової благодійної допомоги на лікування (ст. 170.7.4 ПКУ), наданої платнику податків за умови документального підтвердження витрат (в чинній редакції статті мова йде виключно про заклади охорони здоров’я); звільнення благодійних організацій від оподаткування земельним податком та податком на майно, а також норми щодо впровадження в Україні відсоткової філантропії.

9.04.2017.
Благодійний ярмарок. Допомога Андрійку.

9 квітня 12:00 в місті Бар вінницької області на центральній площі міста в дерев’яному будиночку та під відкритим небом відбувся Барськийблагодійний ярмарок на підтримку Андрійка Кладова, діагноз в якого Вовча паща. Хлопчику важко говорити та харчуватися, кожен день споживання їжі супроводжується ризиком.

Як розповіла нам матір Андрійка Світлана Петрівна у неї вже опустилися руки, вона була розгублена та безсила допомогти синові.
Та коли побачили людей які приходили купували печиво чай і тільки віддати кошти на допогу бо побачили пост у фб, інформацію про Андрійка і його недуг у них з’явилася Надія.

Багато людей підходили і казали я не хочу нічого купувати, передайте тільки кошти. Та найбільш здивувало те що маленькі дівчатка у супроводі матері і дідуся прийшли поставили столик, пиріжки і продавали для підтримки Андрійка, то були Сестри Рибак і Даша Герасимчук які зібрали 490 грн. Вони були такі задоволені від того що допомогають хлопчику.

Студенки Барського педколеджу та новоспечені Пластунки Маргарита Кльоц та Юля Люльчак  принесли обереги, викладачка гуманітарно-педагогічного коледжу імені. М. Грушевського, Надія Белецька принесла вироби ручної роботи і зібрала 684 грн.

Танцювально-спортивний клуб “Глорія Данс” і керівниця Людмила Коваль  продемонстрували блискучі танцювальні номери, латиноамериканські танці. Вражаючі виступи чарівних Барських талантів, юні діаманти.

Зробив внесок і менеджер програми розвитку ОСН, Фонд громади “Барі”, Ігор Козак.

Барські Пластуни напекли печива, дяка батькам що прийняли Пластунів та допомгли випікати(Сім’я Ніколайчук, Микола та Зіна).

КМ, надрукували портрет Андрійка.

Вінницькі Пластунки (Станиця Вінниця Пласту НСОУ) привезли майстер-клас з писанкарства та ігри для дітей.

Підприємиця Анна Китайчук, вкотре допомагає нам зі столами та стільцями на заході під відкритим небом.

Підприємець Микола Ковальов,  запропонував скористатись дерев’яним будиночком на центральній площі міста Бара, де Барські Пластуни Віталік, Ангеліна та Даша продавали смаколики людям, на підтримку Андрійка.

Організатор заходу адресної допомоги, благодійна організація “Фонд громади Барського району ‘Барі’” у партнерстві з Барською районною молодіжною організацією Станиця Бар Пласту- НСОУ.

DutchEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseSpanishUkrainian