Молодіжний банк ініціатив.

Молодіжні банки ініціатив утворюються з метою формування навичок лідерства серед молоді. Такі програми є надзвичайно популярними серед європейських фондів громад, оскільки ефективно доєднують молодь громади до вирішення загальних проблем шляхом включення в процес розподілу ресурсів.

Для цього у фонді громади (або іншій організації) виділяються певні кошти для підтримки ідей до змін життя у громаді на краще, причому саме молоді пропонується вирішити, які саме проекти варто втілити у життя. Для цього створюється грантовий комітет з числа зацікавлених та небайдужих молодих людей, неформальних лідерів молодої громади. Такий комітет визначається з пріоритетами грантового конкурсу, затверджує засади його проведення, залучає додаткове фінансування у разі потреби, проводить рекламну кампанію у громаді, відбирає власне найкращі та найактуальніші заявки. Робота у такому комітеті заохочує молодь до активних дій з покращення власного життя у своїй громаді, дозволяє швидко вчитися та надихає молодь до усвідомлення ролі власних дій. Крім того, беручи участь в роботі молодіжного банку, молодь отримує унікальний досвід – управління проектами, прийняття фінансових рішень, роботи в команді, реального впливу на якість життя громади, практичного втілення своїх ідей тощо.

Технологія молодіжного банку ініціатив дозволяє швидко та ефективно встановити порозуміння поколінь у громаді. Молодь, долучаючись до серйозної справи, швидко вчиться розуміти проблеми та знаходити шляхи їх вирішення. Молодіжні банки ініціатив також надають прекрасні можливості для розвитку молодіжного лідерства, а також дозволяють самій молоді переоцінити пріоритети громади під впливом відповідального прийняття рішень щодо тих проектів, які мають бути реалізовані першочергово.

Метою Молодіжного банку ініціатив у Фонді громади “Барі” є надання можливості для молоді реалізувати свої ініціативи в м. Бар через участь в грантових конкурсах. Така технологія допоможе залучити додаткові засоби для реалізації молодіжних ініціатив. Молодь працюватиме разом з дорослими для поліпшення якості життя в місцевій громаді. Дорослі будуть допомагати та підтримувати, але всі рішення прийматиме комітет МБІ самостійно.

Колядки МБІКолядки МБІ, у під’їзді

Закупка

Зроблено МБІ:

Колядки МБІ

Любіться. Підготовка

Любіться

Контакти МБІ:

Facebook сторінка. Молодіжний Банк Ініціатив Fly

Корисні посилання:

Молодіжний Банк Ініціатив Єднання

Молодіжні банки ініціатив. ІСАР Єднання

Джуліан Трежер Як треба говорити, щоб людям хотілося слухати