Ми побували в гостях у Тетяни Хільчук – ще однієї переможниці проєкту” Урожайний шлях”. Тетяна витратила грантові кошти на придбання теплиці, але ніяк не могла знайти майстрів із встановлення теплиці. Тому Тетяна звернулася за порадою до інших переможців проєкту “Урожайний шлях”.
Приємно знати, що переможці проєкту не лише допомагають одне одному порадами, обміном досвіду, але й готові допомогти фізично. Сергій Бугайов зголосився допомогти, і зараз на присадибній ділянці Тетяни кипить робота – встановлюється теплиця.
Тетяна планує вирощувати в теплиці розсаду, овочеві культури та ягоди. Та планує брати участь у наступному етапі проєкту!
Здійснилася мрія ще одного переможця проєкту “Урожайний шлях” – Малого Анатолія Олександровича.
Пан Анатолій майже усе життя займається городництвом на своїй присадибній ділянці. Тому, почувши від невістки про конкурс, вирішив взяти участь.
Грантові кошти Анатолій Олександрович використав на купівлю трактора. Тепер обробляти землю буде набагато легше.
Вітаємо нашого переможця із придбанням такої хорошої техніки, хай служить вам довгі роки!
Андрій Коляда – переможець проєкту “Урожайний шлях”, сьогодні запросив нас у гості, поглянути на нову теплицю , яку він придбав за грантові кошти.
А на подвір’ї Андрія Коляди кипить робота! Уся родина бере участь у монтажі теплиці.
Лише за кілька годин пан Андрій разом зі своїми помічниками встановили каркас теплиці.
За грантові кошти Андрій Коляда ще придбав систему крапельного поливу та ємність для води.
Мрії здійснюються завдяки проєкту “Урожайний шлях”!
Сьогодні садили кущі лохини разом із Надією Іванівною Федотовою – переможницею проєкту “Урожайний шлях”.
За грантові кошти Надія Іванівна придбала саджанці лохини, грунт для посадки саджанців, кору для мульчування, агроволокно та бак для води.
Надія Іванівна поділилася з нами усіма тонкощами вирощування лохини, адже чимало зусиль потрібно докласти, щоб отримати гарний урожай цих ягід.
Радіємо, що наші переможці реалізовують свої мрії завдяки проєкту “Урожайний шлях”!
Ми завітали до чудової родини Юлії Кравченко – ще однієї переможниці проєкту “Урожайний шлях”. Родина Юлії змушена була покинути свої домівки на Херсонщині та знайшла прихисток у нашій громаді.
До війни, у себе на Херсонщині родина вирощувала городину і для власного споживання, і на продаж. Тому, почувши про проєкт “Урожайний шлях”, Юлія одразу подала заявку на участь.
За грантові кошти родина придбала тепличку, дуги, агроволокно, мотокосу, обприскувач та бензопилу.
А зараз вони вже насолоджуються плодами своєї праці.
Тетяна Біньковська – ще одна переможниця проєкту “Урожайний шлях”.
Творчу родину Біньковських знає, мабуть, кожен житель нашої громади. Родина залюбки бере участь у різних конкурсах та проєктах. Та, звісно, вирішили взяти участь і в проєкті “Урожайний шлях”. За грантові кошти придбали насіння, саджанці, а також парнички для розсади. Усі рослини вже зеленіють, а господарі очікують гарного врожаю.
“Дуже добре, що є такий проєкт, який допомагає людям придбати для господарства те, що раніше собі не дозволяли. Це хороша підтримка для городників,” – каже Тетяна.
Ми відвідали ще одну переможницю проєкту “Урожайний шлях” – Анастасію Ковальську.
Поки Владлен (чоловік Анастасії) боронив нашу країну на сході, Настя вирішила взяти участь у конкурсі та виграла 40000 грн. За грантові кошти родина придбала причіп та поливну систему.
Молоде подружжя вдячне проєкту за цікаві тренінги та отримані знання і навички.
Бажаємо Владлену найскорішого одужання після бойового поранення та реалізації усіх планів молодої сім’ї!
Ми побували у гостях у Альони Леонідівни Швець – переможниці конкурсу проєктів “Урожайний шлях”.
Пані Альона не лише провела нам екскурсію по своєму угіддю, а й поділилася секретами вирощування своїх рослин.
Усі рослини пані Альони вирощені з любов’ю, а вона сама лагідно називає їх “мої дітки”.
“Дуже дякую проєкту “Урожайний шлях ” та Фонду громади “Барі” за нові можливості. Рада, що випала можливість взяти участь у проєкті. Адже отримані на тренінгах знання, використовую на практиці: моя пізня полуниця, висаджена в теплі грядки за технологією інженера-винахідника Володимира Розума, зацвіла раніше від інших сортів”- каже пані Альона.
Наприкінці лютого відбулася зустріч переможців конкурсу проєктів “Урожайний шлях”, що реалізується Національною мережею розвитку локальної філантропії у співпраці з Robert Bosch Stiftung.
Нарешті учасники мали змогу познайомитися один з одним та поділитися своїми враженнями від участі у проєкті.
Наразі переможці конкурсу знаходяться на передостанньому етапі реалізації проєкту – вони уклали договори та очікують надходження коштів для реалізації своїх задумів.
Щиро бажаємо кожному з учасників гарних результатів та задоволення від самого процесу!
Нагадуємо, що одна з головних цілей проєкту – створити програму продовольчої безпеки, яка б враховувала аспекти та запити кожної громади, для створення плану з конкретними кроками до реалізації.
Фінансова допомога на розвиток вашого саду та городу. Проєкт “Урожайний шлях”.
Ви маєте земельну ділянку чи декілька грядок біля будинку? Вирощуєте щось для себе та на продаж, але не маєте з цього стабільного заробітку? Задаєтесь питанням, як заробити додаткові кошти на своїй ділянці?
Проєкт “Урожайний шлях” пропонує:
– цільову фінансову допомогу до 40 тисяч гривень (добрива, агро техніку, інвентар та інше);
– тренінги від експертів, що навчать вас ефективніше використовувати свою ділянку та вирощувати агропродукти;
– домовленість про збут вирощених рослин чи плодів місцевому виробництву.
Ми пропонуємо співпрацю з місцевими виробництвами, які готові купити ваші продукти або запропонувати вирощування чогось нового. Ця практика вигідна для двох сторін та вже має успішні приклади.
Така співпраця дає стабільний сезонний чи цілорічний прибуток. А навчання в поєднанні з цільовою фінансовою підтримкою – можуть суттєво покращити ефективність роботи на вашій земельній ділянці.
Представником проєкту “Урожайний шлях” у місті Бар є Фонд громади “Барі”.
Тут ви зможете перейти у групу вайбер вашої громади і отримати всю актуальну інформацію:
Фонд громади “Барі”, м. Бар, Вінницька обл. http://surl.li/lgwde
Проєкт здійснюється Національною мережею розвитку локальної філантропії за підтримки Robert Bosch Stiftung
Подати заявку на отримання цільової фінансової допомоги можна буде з 27 вересня до 13 жовтня за посиланням https://philanthropy.com.ua/grants , а також у групі вайбер вашої громади.
Більше інформації на сайті https://philanthropy.com.ua/news/view/urozajnij-slah