«Фонд громади Барського району «Барі» – це благодійна організація.
Розвиваємо Барську громаду, даруючи натхнення до співпраці та інноваційних рішень організаціям, бізнесу та громадянам.
Заснований 30 березня 2015 року, як благодійна організація. На сьогоднішній день має декілька діючих проектів (Напрямків діяльності):
Вуличні та будинкові комітети.
Органи самоорганізації населення, такі як , вуличні, квартальні, будинкові комітети дозволяють жителям у місцевій громаді покращувати умови проживання через представницький орган у співпраці із місцевою радою.
Вуличні комітети на даний час кращий спосіб керувати вулицею де проживаєш. Керівник комітету та жителі вулиці/кварталу, у місті відбуваються зміни на краще. За домовленістю з Барською ОТГ відбуваєть визначення чітких умов співпраці, відкритість та порозуміння у громаді між сторонами, співфінансування, інформування, поширення інформації, та спільний відпочинок у неформальній ситуації.

Екологічний напрямок.

2016-2017 р.р. Розподільний збір твердих побутових відходів (ТПВ). поширення філософії розподільного збору твердих побутових відходів серед молоді. Інформування та поширення інформації екологічного спрямування., спільно з місцевими НУО та місцевим урядом;

Молодіжний банк ініціатив. МБІ.

Стратегічна діяльність молоді разом з місцевими НУО та місцевим урядом через грантову діяльність та фандрайзнг. Незалежне активне молодіжне середовище.

Розвиток волонетріату.

Волонтерська група, що тримає руку на пульсі подій у Барській громаді. Всі хто має бажання підтримати соціальні проекти з певною періодичністю. Точково.
Молодіжний банк ініціатив (YouthBank) – це унікальна модель всебічного залучення молодих людей до громадської активності у своїй громаді. Вона надає можливість молодим людям брати участь у роботі Молодіжного банку ініціатив у одній з трьох основних ролей:
• бути учасником ініціативної групи, яка пропонує зміни на краще у громаді та готує відповідний проект, що подається на розгляд МБІ;

• бути благодійником, який бере участь у фінансуванні цих проектів;

• бути членом команди МБІ («комітету»), щоб допомогти у зборі коштів на фінансування таких проектів і приймати рішення щодо фінансування тих чи інших проектів як експерт.

Організація, в межах якої працює Молодіжний банк ініціатив, збирає в громаді кошти для підтримки ідей молоді до змін життя у громаді на краще, причому саме молоді пропонується вирішити, які саме проекти варто втілити у життя.

Молодіжний Банк Ініціатив

Відео діяльності на youtube

Фонд громади визначає потреби місцевої громади, заохочує благодійні пожертви і накопичує кошти, з яких надає гранти на впровадження ініціатив з вирішення соціально важливих місцевих проблем.

Керівництво фондом громади здійснює рада, до складу якої входять представники місцевої влади, бізнесу та члени громади.

Ресурси фонду (фінансові, матеріальні та інтелектуальні) залучаються в основному з місцевих джерел (приватні пожертви, пожертви бізнесу та влади), за рахунок грантової діяльності, та інших джерел фінансування.

Фонд громади сприяє розвитку місцевої благодійності через залучення членів громади до благодійної діяльності.

Основна діяльність фонду громади – надання грантів громадським та благодійним організаціям, ініціативним групам або окремим особам для вирішення нагальних проблем Барської  громади, забезпечення потреб її членів та залучення Українських та міжнародних грантів.

 

 

Фонд громади вирішує широке коло соціальних, економічних, екологічних та інших питань місцевої громади, це окрема юридична установа, яка працює виключно на благодійні цілі, вона не залежна від впливу та контролю інших організацій, уряду або органів місцевого самоврядування, володіє глибокими знаннями щодо потреб, проблем громади та інтересів її членів;

знає місцеві організації та ініціативи;

володіє знаннями та вміннями щодо шляхів вирішення проблем і підходів до ефективного надання допомоги.

Фонд громади має певні послуги, які надаються донорам задля досягнення їхніх філантропічних* цілей. Фонд громад не може існувати без внесків – щоб їх отримувати, він повинен розвивати стосунки з імовірними донорами.

Фонд громади впроваджує відкриті й прозорі процедури та практику в усіх аспектах своєї діяльності; звітує перед місцевою громадськістю шляхом регулярного інформування населення про свої цілі, заходи та фінансовий стан.

Фонд громади виступає в ролі каталізатора та фасилітатора* в розв’язанні проблем та в розробці важливих для громади рішень, бере участь у різноманітних заходах громади.

* Філантропі́я (від грец. φιλέω, «любити» і ἄνθρωπος, «людина») — любов до людей, доброзичливе ставлення до людини взагалі, благодійність, жертвування своїм часом, грошима, репутацією задля благочинності, заступництво нужденних, людинолюбство, безкорислива допомога.

The Charitable Organization “The Community Fund of Bar Raion ‘Bari’” was formed in March of 2015 in the city of Bar, Ukraine. Our mission is: to develop the community of Bar by encouraging cooperation between organizations, businesses, and citizens. A few of our current themes/focusses include: volunteering, the environment (recycling, more specifically), the development of street and building committees, and the development of the raion-wide-organization, “Plast,” “National Scouts Organization of Ukraine.

We have experience with a street committee. We helped them organize themselves, create local contacts, and erect a bulletin board on their street. Since their formation, they have effectively organized their resources and designed a project in order to fix the water drainage system on their street.


We are currently working on a recycling project; organizing public events, coordinating educational seminars, and writing a grant in order to purchase recycling-containers for our city’s schools. We have tied two of our themes together for this project, and are planning on using a group of student volunteers to conduct informational trainings about reducing, reusing, and recycling for the schools of Bar. We also did a public event in our city on October 1st, entitled, “Eco-Picnic.” We set up a concert, conducted eco-themed games, organized presentations from our partners on how to reuse plastic, and enjoyed a community conversation about our environment over barbecue and tea.

We are committed to continually stimulating our community, and are always looking for new themes by keeping open communication between our organization and our citizens. We want to inspire civic engagement in as many spheres as we can.

DutchEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseSpanishUkrainian